Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe – 2017/2018

sport

  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
 I miejsce SP w Aleksandrii Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach.  10.10.2017 Konopiska
 I miejsce ZSP w Aleksandrii Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach.  10.10.2017 Konopiska
II miejsce ZSP w Aleksandrii Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w szachach 27.03.2018
Częstochowa
II miejsce Szkoła w Aleksandrii Ogólnopolski Turniej szachowy “Złota wieża” 22.04.2018
Konopiska

 

  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Szymon Maruszczyk  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – trzecia szachownica  10.10.2017 Konopiska
I miejsce Filip Anioł  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – trzecia szachownica 10.10.2017 Konopiska
I miejsce Mikołaj Wolański  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – pierwsza  szachownica  10.10.2017 Konopiska
I miejsce Adrian Wróż  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – druga szachownica  10.10.2017 Konopiska
I miesce Dawid Binek  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – pierwsza szachownica  10.10.2017 Konopiska
II miejsce Marianna Jaskólska  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – czwarta szachownica 10.10.2017 Konopiska
II miejsce Dariusz Święcicki  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – druga szachownica 10.10.2017 Konopiska
III miejsce Weronika Wróż  Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w szachach – czwarta szachownica 10.10.2017 Konopiska
II miejsce Dawid Binek Turniej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w szachach 27.03.2018
Częstochowa
III miejsce Adrian Wróż Turniej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w szachach 27.03.2018
Częstochowa
III miejsce Damian Zaremba Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym kat. juniorów 14.04.2018
I miejsce Krystian Drobina Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym kat. juniorów 14.04.2018
IV miejsce Emilia Skwara Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym kat. juniorek 14.04.2018
II miejsce Daniel Prokopowicz Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym kat. młodzików 14.04.2018
III miejsce Martyna Psonka Jubileuszowa XV Mała Olimpiada Matematyczna 18.04.2018
Częstochowa
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
 III miejsce SP w Aleksandrii  Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt  17.04.2018
Konopiska

 

  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Michał Solecki Gminny Turniej Szachowy w kategorii dzieci  klas ) – 3 SP organizowanym w ramach XVII Dni Gminy Konopiska 13.05.2018
Konopiska

Inne osiągnięcia

sowa

  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
 finalista Wiktoria Mańka  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

 

  • POWIATOWE – drużynowe

 

  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
 III miejsce Wiktoria Nocoń  Powiatowy Konkurs Recytatorski “Poetyckie krajobrazy” 19.10.2017
Częstochowa
wyróżnienie Maja Kosin Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Jesień pełna kolorów” 23.10.2017
Częstochowa
III miejsce Wiktoria Nocoń Powiatowy Konkurs Recytatorski “Poetyckie Krajobrazy” 19.10.2017
III miejsce Zuzanna Sarnowska IX Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego 2017
Hutki
II miejsce Wiktoria Herman Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek 2018
Aleksandria
III miejsce Bartosz Teresiński Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek 2018
Aleksandria
I miejsce Miłosz Kosin Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek 2018
Aleksandria
wyróżnienie Wiktoria Mańka Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek 2018
Aleksandria
III miejsce Jakub Zaremba VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 16.03.2018
Hutki
 wyróżnienie Klaudia Binek XXX Regionalne Spotkania z Poezją i Prozą “Wrażliwość na słowa”  11-12.04.2018
Częstochowa
wyróżnienie Wiktoria Herman Rejonowy Konkurs “Odzyskanie przez Polskę niepodległości w wierszu, pieśni i piosence” 2018
Częstochowa
II miejsce Zuzanna Sarnowska Powiatowy Konkurs “Matematyka w praktyce – Częstochowa 2018” 2018
Częstochowa
III nagroda Wiktoria Nocoń XXX Regionalne Spotkanie z Poezją i Prozą 17.05.2018
Częstochowa
II miejsce Maria Sobala Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 2018
Hutki

 

  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
III miejsce SP w Aleksandrii Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 16.04.2018
Łaziec
I miejsce Gimnazjum w Aleksandrii Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 16.04.2018
Łaziec
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
 I miejsce Miłosz Kosin  Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków  13.12.2017
Konopiska
III miejsce Szymon Dziubczyk Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków 13.12.2017
Konopiska
III miejsce Iliana Sikora Praca plastyczna poświęcona tematyce uzależnień “Zagrożenia w sieci” 11.12.2017
Konopiska
I miejsce Wiktoria Nocoń Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 16.04.2018
Łaziec
I miejsce Krystian Drobina Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 16.04.2018
Łaziec
I miejsce Filip Anioł Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” kat. gimnazjum 17.04.2018
Konopiska
I miejsce Zofia Ankowska II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 17.11.2017
Konopiska
II miejsce Miłosz Kosin II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 17.11.2017
Konopiska
II miejsce Hubert Ciuk II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 17.11.2017
Konopiska
I miejsce Daniel Prokopowicz Gminny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS 1.12.2018
Konopiska
II miejsce Roksana Nowakowska Gminny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS 1.12.2018
Konopiska
III miejsce Wiktoria Mańka VI Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 25.04.2018
Korzonek
II miejsce Bartosz Teresiński VI Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 25.04.2018
Korzonek
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA 
  • INNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE