Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe – 2016/2017

sport

  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
 I miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii  Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach  18.10.2016
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Półfinał Wojewódzki – szachy 4.11.2016
Częstochowa
I miejsce ZSP w Aleksandrii Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 5.12.2016
Korzonek
III miejsce ZS w Aleksandrii Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych w XVI Międzypowiatowych Biegach Grand Prix Konopisk 12.06.2017
Konopiska
II miejsce ZS w Aleksandrii Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych w XVI Międzypowiatowych Biegach Grand Prix Konopisk 12.06.2017
Konopiska

 

  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
 I miejsce Dawid Binek   Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach  18.10.2016
Konopiska
 I miejsce Mikołaj Wolański  Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach  18.10.2016
Konopiska
 I miejsce Adrian Wróż  Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach  18.10.2016
Konopiska
 II miejsce  Lena Sitek  Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach 18.10.2016
Konopiska
I miejsce Dawid Binek Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Półfinał Wojewódzki – szachy 4.11.2016
Częstochowa
III miejsce Daniel Prokopowicz Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym chłopców
II miejsce Łucja Banaszewska Ogólnopolski Turniej Szachowy „ZŁOTA WIEŻA” Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie 26.02.2017
III miejsce Wiktor Winek Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie kat. Żacy 26.11.2016
Poczesna
III miejsce Krystian Drobina Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie kat. Kadeci 26.11.2016
Poczesna
 III miejsce Daniel Prokopowicz Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie kat. Młodzicy 26.11.2016
Poczesna
I miejsce Aleksandra Spyra XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 300 m 12.06.2017
Konopiska
I miejsce Wiktor Winek XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 300 m 12.06.2017
Konopiska
II miejsce Bartosz Kosmala XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 300 m 12.06.2017
Konopiska
II miejsce Ernest Chmielewski XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 300 m 12.06.2017
Konopiska
III miejsce Cyprian Zeller XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 300 m 12.06.2017
Konopiska
II miejsce Wiktor Winek XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 100 m 12.06.2017
Konopiska
II miejsce Krystian Drobina XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 100 m 12.06.2017
Konopiska
I miejsce Monika Miąskiewicz XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 100 m 12.06.2017
Konopiska
III miejsce Marianna Jaskólska XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 100 m 12.06.2017
Konopiska
III miejsce Michał Szwed XVI Międzypowiatowe Biegi Grand Prix Konopisk – w biegu na dystansie 600 m 12.06.2017
Konopiska
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych 8.02.2017
Konopiska
II miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt 28.03.2017
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Klasyfikacja Generalna Sportowej Ligi Podstawówek w roku szkolnym 2016/2017 13.06.2017
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Gminne Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt czerwiec
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Klasyfikacja Drużynowa Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych Dziewcząt 13.06.2017
Konopiska

 

  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Daniel Prokopowicz Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych  8.02.2017
Konopiska
II miejsce Monika Miąskiewicz Gminne Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce – Bieg 600 m dziewcząt czerwiec
Konopiska
II miejsce Aleksandra Spyra Gminne Zawody Lekkoatletyczne w roku szkolnym 2016/2017 – skok w dal dziewcząt 13.06.2017
Konopiska
III miejsce Ernest Chmielewski Gminne Zawody Lekkoatletyczne w roku szkolnym 2016/2017 –  biegi na 600 m chłopców 13.06.2017
Konopiska
III miejsce Bartosz Sitek Gminne Zawody Lekkoatletyczne w roku szkolnym 2016/2017 – rzut piłeczką palantową chłopców 13.06.2017
Konopiska

Inne osiągnięcia

sowa

  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
I nagroda Wiktoria Nocoń XXIX Regionalne Spotkania Recytatorskie „Wrażliwość na słowa” 18.05.2017
Częstochowa
Tytuł finalisty Dawid Kosmala Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Częstochowa

 

  • POWIATOWE – drużynowe

 

  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
II miejsce Wiktoria Nocoń Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Krajobrazy” 20.10.2016r.
Częstochowa
I miejsce Patrycja Herman Plenerowy Festiwal Piosenki Ludowej w Aleksandrii pod patronatem Wójta Gminy Konopiska 11.06.2017
Aleksandria
III miejsce Wiktoria Herman Plenerowy Festiwal Piosenki Ludowej w Aleksandrii pod patronatem Wójta Gminy Konopiska 11.06.2017
Aleksandria
I miejsce Justyna Łuszczyńska Powiatowy Konkurs o Unii Europejskiej „Pozdrowienia z Europy” Hutki
II miejsce Oliwia Chłąd Powiatowy Konkurs o Unii Europejskiej „Pozdrowienia z Europy” Hutki
II miejsce Dawid Kosmala VIII Międzygimnazjalny Konkurs z Języka Niemieckiego 16.12.2016
Hutki
II miejsce Oliwia Chłąd Powiatowy Konkurs na najładniejszą prezentację multimedialną „Matematyka wokół nas” maj
Konopiska
III miejsce Natalia Wilk Powiatowy Konkurs na najładniejszą prezentację multimedialną „Matematyka wokół nas” maj
Konopiska

 

  • GMINNE – drużynowe

 

  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
I miejsce Oliwia Chłąd Gminny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS 1.12,2016
Konopiska
I miejsce Mikołaj Wolański VIII Gminny Konkurs Ekologiczny 12.05.2017r.
Jamki – Korzonek
I miejsce Miłosz Jamroziński VIII Gminny Konkurs Ekologiczny 12.05.2017r.
Jamki – Korzonek
II miejsce Kinga Solecka Gminny Konkurs Plastyczny „Zilustrtuj Poezję” 24.03.2017r.
Łaziec
 I miejsce Patrycja Herman V Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze śpiewanie” 10.05.2017r.
Korzonek
II miejsce Wiktoria Herman  V Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze śpiewanie”  10.05.2017r.
Korzonek
 wyróżnienie Miłosz Kosin V Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze śpiewanie” 10.05.2017r.
Korzonek
II miejsce Dominika Mańka Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z Języka Polskiego „Rozmaitości Polonistyczne” 8.06.2017
Łaziec
 III miejsce Iliana Sikora Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z Języka Polskiego „Rozmaitości Polonistyczne”  8.06.2017
Łaziec
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA 
Tytuł TOP SPELLER Paulina Wolska Konkurs Literowania po angielsku „Spelling bee”
Tytuł TOP SPELLER Maja Makowska Konkurs Literowania po angielsku „Spelling bee
Tytuł TOP SPELLER Julia Budzik Konkurs Literowania po angielsku „Spelling bee
I miejsce  Kinga Solecka Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz cyrkla”
 II miejsce  Lena Sitek  Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz cyrkla”
 Tytuł Mistrza Natalia Mastelarz IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł I Wicemistrza Amelia Skwara IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł II Wicemistrza Anna Kuras IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
 Tytuł Mistrza  Mikołaj Wolański  IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł I Wicemistrza Martyna Gałuszka  IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł II Wicemistrza Kinga Solecka  IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł Mistrza Natalia Błaszczyk  IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł I Wicemistrza Jarek Greliński  IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł II Wicemistrza Bartosz Kosmala  IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
Tytuł Mistrza szkoły Mikołaj Wolański IV Szkolny Turniej Rummikub  14.06.2017
  • INNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
wyróżnienie Filip Anioł Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” marzec 2017
Aleksandria
wyróżnienie Mikołaj Wolański Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” marzec 2017
Aleksandria
wyróżnienie Jan Tomaka Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” marzec 2017
Aleksandria
wynik
bardzo dobry
Zuzanna Sarnowska Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” marzec 2017
Aleksandria