Zajęcia pozalekcyjne

HARMONOGRAM  ZAJĘĆ Z POMOCY-PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

W ZEPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ROKU SZKOLNYM  2017/2018

NAUCZYCIEL RODZAJ ZAJĘĆ KLASA LICZBA GODZIN
Anna  Ankowska Kółko teatralne

Mega Misja-zajęcia informatyczne

1-3

1-3

1g./tydz. ( pon. 12.00-12.45)

1g./tydz. (piątek 12.55-13.40

Karina Bekus Koło języka niemieckiego

Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

6
IIIG
1g./tydz. ( pon.12.55-13.40)

1g./tydz. ( środa 8.15-9.00)

Lidia Bissinger Zajęcia rozwijające z matematyki
Ewa Chudzik „Narodowe Czytanie”

Kółko czytelnicze

SP, G 1 raz w miesiącu
Barbara Czaja-Pankowska Doradztwo zawodowe

Zajęcia terapeutyczne w zerówce (dzieci agresywne)

1-4, II-IIIG
„0”
wg. potrzeb
1g./tydz. (czw. 10.05 – 10.50)
Dariusz Herman Nauka gry na gitarze

Zajęcia wokalno – instrumentalne

dla wszystkich
chętnych
1g./tydz. (pon. 14.40-15.25)
1g./tydz. (pt. 14.40 – 15.25)
Sylwia  Herman Kółko dziennikarskie

Kółko teatralne

4 -7
4 – 6
1g./tydz. ( śr. 14.40 – 15.25)
1g./tydz. (pt. 13.50-14.35)
Longina Jeziorska Zajęcia rozwijające z edukacji polonistycznej

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

3A
1 – 3
1g./tydz. (czw. 13.50-14.35)
1g./tydz. (pn. 12.55-13.40)
Małgorzata Jeziorowska Koło geograficzne 7, IIG, IIIG          1 godz. wg. potrzeb
Agnieszka Kotarska Koło młodego chemika IIG- IIIG 1g./tydz. ( wt. 14.40 – 15.25)
Magdalena Klecha Kółko plastyczne
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
1 – 3
3B
1g./tydz. (pon. 13.50 – 14.35)
1g./tydz. (pon. 12.55 – 13.40)
Wojciech Krauze SIS –Pozalekcyjne Koło Sportowe

SKS-piłka nożna

1 – 4

1-3

1g./tydz.  (pt. 12.55 – 13.40)
wtorek, czwartek17.00-18.30
Joanna Lewandowska Kółko rozwijające z języka angielskiego

Kółko języka angielskiego

Kółko z języka angielskiego

5-6
7, IIG 4
1g./co 2 tydz. (pon.14.40-15.25)

1g./co 2 tydz. (śr. 14.40-15.25)

1g./ co 2 tyg. (pt 12.00-12.45

Ilona Marczak Koło taneczne

Basen

SKS

6, IIG (Isem)
4,5 (IIsem)G + SP
1g./tydz. (pon. 13.50-14.35)

1g./tydz.co 2 tygodnie środa
2 tyg. (wt., śr. 14.40-15.25)

Monika Mazur Basen SP+ II, III G co 2 tygodnie środa
Roman Ociepa Koło młodego ekologa 4-7

II, III G

1 raz w miesiącu
Ks. Jacek Szczecina Szkolne Koło Caritas 6, IIG, IIG 1 raz w miesiącu
Magdalena Wolska -Majchrzak Koło fizyczne        IIG- IIIG 1g./tydz. ( wt. 14.40 – 15.25)