Nasi tenisiści podporą reprezentacji gminy

W sobotę, 7 listopada, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym. Reprezentacja Konopisk wyjechała na zawody 17 kolejny raz i wróciła z ….17 kolejnym pucharem !!!. Obroniliśmy II miejsce w powiecie. Tym razem naszą gminę reprezentowali zawodnicy z 5 sołectw, najwięcej /13/ z Aleksandrii. Mistrzostwa odbyły się  w Poczesnej, pojechaliśmy w pełnym 20-osobowym składzie reprezentując 5 kategorii wiekowych. Każde indywidualnie zajęte miejsce zawodnika przeliczane było na punkty dla drużyny, punktowali wszyscy nasi tenisiści zajmując miejsca wyłącznie od I do VI.

Punkty dla naszej gminy zdobywali;

ŻACY-Natalia Wilk V miejsce, Monika Miąskiewicz VI, Daniel Prokopowicz I, Wiktor Winek V.

MŁODZICY-Agata Miąskiewicz V, Justyna Trefon VI, Konrad Koza IV, Jakub Jarosz V.

KADECI-Melisa Kotas V, Karolina Skaczyło VI, Krystian Drobina II, Damian Zaremba III.

JUNIORZY-Zuzanna Patynowska V, Anna Szwyngiel VI, Arkadiusz Zaremba V, Oskar Ceglarek VI.

SENIORZY- Anna Szczerbak III, Barbara Szwyngiel VI, Jerzy Michalik I, Przemysław Dziubiński II.

Zawodnicy z miejsc I-IV otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, cztery pierwsze drużyny – okazałe puchary. Czołówka zawodów przedstawia się następująco:

I POCZESNA, II KONOPISKA, III DĄBROWA ZIELONA, IV RĘDZINY, V MSTÓW, VI MYKANÓW.

Drużynę Konopisk przygotował i prowadził na zawodach Henryk Żydek.