Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Krajobrazy” poświęcony poezji ks. Twardowskiego

               20 października 2016 roku odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Krajobrazy” organizowany przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie, pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego oraz Redaktora Naczelnego Tygodnika Katolickiego Niedziela. Tegoroczna edycja poświęcona była poezji ks. Jana Twardowskiego, którego 10. rocznica śmierci przypada w 2016 roku. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie gimnazjów miasta Częstochowy i powiatu częstochowskiego. Miło nam poinformować, że zmagania konkursowe zaowocowały II miejscem Wiktorii Nocoń – uczennicy klasy II gimnazjum naszego Zespołu.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poetyckie Krajobrazy – relacja

Sylwia Herman