KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

          Święta, święta, święta… i zakupów szał… dla wszystkich lubiących ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne nasza szkoła, jak co roku przygotowała kiermasz bożonarodzeniowy.
Wszystkie ozdoby i stroiki zostały przygotowane przez rodziców, nauczycieli oraz sympatyków naszej placówki i Rady Rodziców.

               Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję wspierającą finansowo naszą szkołę. Zarówno tym, którzy kupili, ale najbardziej tym, którzy wykonali i podarowali swoje prace na sprzedaż, zwłaszcza: p. Marii Pastusińskiej , p. Jolancie Ptasińskiej, p. Dorocie Włodarskiej, p. Magdalenie Purgal, p. Iwonie Soleckiej, p. Mai Sikora, p. Anecie Jamrozińskiej, p. Agnieszce Pastusińskiej, p. Sławie Pluta, p. Marii Psonka, p. Aleksandrze Bladziak, p. Renacie Ankowskiej.

Bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

GALERIA

Magdalena Klecha