Spotkanie z Dziadkami

           Dnia 12.01.2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Aleksandrii odbyła się uroczystość  z okazji  Święta Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli  zaproszeni goście. Tegoroczne hasło  przewodnie brzmiało „Wszędzie dobrze, ale u babci i dziadka najlepiej”.
W tym szczególnym styczniowym dniu dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym wyraziły  miłość i wdzięczność swoim Dziadkom.
Zebrani na sali mogli usłyszeć wiersz okolicznościowy w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych. Ponadto maluchy zaśpiewały piosenkę „Jamniczek”, grupa starsza,  w odpowiednich strojach, zaprezentowała piosenkę zatytułowaną „Tygryski” .W wykonaniu grupy „0”, wystrojonej w piżamki, usłyszeliśmy angielską kołysankę „Teddy bear”

         Dumni dziadkowie przyglądali się występom swoich wnuków, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Po części artystycznej przemili Goście zostali obdarowani upominkami  i zaproszeni na słodki poczęstunek.

GALERIA

Tatiana Nocoń