XXIX Gminne Spotkania Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

            31 marca w hali sportowej  w Konopiskach odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego, będącego kolejnym etapem zmagań młodych recytatorów w ramach Regionalnych Spotkań Recytatorskich „Wrażliwość na słowa”. Podczas gminnego konkursu wytypowano do kolejnego etapu łącznie sześciu recytatorów, tj. czterech ze szkoły podstawowej i dwóch z gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczestników wyłonionych w eliminacjach szkolnych, po dwóch z każdej kategorii wiekowej. Miło nam poinformować, iż wszyscy nasi recytatorzy zaprezentowali się wspaniale, co zaowocowało aż trzema nominacjami do kolejnego – powiatowego – etapu zmagań, który odbędzie się 13 kwietnia w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.

Nominacje do kolejnego etapu konkursu otrzymali:

  • w kategorii klas I-III – Wiktoria Herman,
  • w kategorii klas IV-VI – Dawid Binek,
  • w kategorii klas I-III gimnazjum – Wiktoria Nocoń.

GALERIA ZDJĘĆ

Sylwia Herman