Wiktoria Nocoń laureatką Regionalnych Spotkań Recytatorskich „WRAŻLIWOŚĆ NA SŁOWA „

 

     Wiktoria Nocoń – uczennica klasy II gimnazjum w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii – została laureatką XXIX Regionalnych Spotkań Recytatorskich Wrażliwość na słowa organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. 18 maja podczas uroczystości finałowej Komisja Artystyczna: Ewa Oleś – kierownik literacki Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie, Joanna Szymańska – poetka, autorka publikacji dla dzieci i dorosłych, Jarosław Filipski – instruktor teatralny, reżyser, pedagog, Paweł Ziegler – filolog, kulturoznawca, aktor; doceniając talent Wiktorii, nominowała ją jako reprezentantkę województwa śląskiego do XI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów Przebudzeni do Życia, który odbędzie się w dniach 26 – 28 maja w Regionalnym Ośrodku Kultury w Bielsku – Białej. Wiktoria wystąpi w gronie 20 uczestników, prezentując „Posłanie do nadwrażliwych” Kazimierza Dąbrowskiego i fragment powieści Lauren Oliver „7 razy dziś”.

GALERIA ZDJĘĆ

Sylwia Herman

http://www.rok.bielsko.pl/imprezy.php?cat_id=imprezy_1297721973