PROJEKT ETWINNING

            Uczniowie CEIP Sant Miquel z Hiszpanii oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Aleksandrii rozpoczęli pracę  nad wspólnym projektem „What do you like doing at the weekends?” Projekt został zarejestrowany na platformie eTwinning i otrzymał aprobatę.

            Celem projektu jest zachęcenie uczniów do używania języka angielskiego, rozwijanie kompetencji językowych w zakresie mówienia, czytania, pisania i słuchania oraz kształcenie umiejętności współpracy w grupie.

             Uczniowie, pod opieką swoich nauczycieli języka angielskiego, w małych grupach przygotowują dialogi na podany w tytule temat i nakręcają film, którym dzielą się z zagranicznym partnerem. Wszelkie materiały, zdjęcia, filmy czy korespondencję zamieszczają na platformie eTwinning.

            W projekt po stronie polskiej zaangażowani są uczniowie klas IV i V. Z niecierpliwością czekamy na efekty końcowe pracy nad projektem.

 

                                                                                              Joanna Lewandowska