Wybory do Samorządu Uczniowskiego

          15 września w naszej szkole, jak co roku , odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięło w nich udział sześcioro kandydatów, którzy po spełnieniu wszystkich wymogów, rozpoczęli swoje kampanie. W skład komisji wyborczej weszli uczniowie naszej szkoły. Głosowanie było tajne i zostało rozstrzygnięte w pierwszej turze. W tym roku funkcję przewodniczącej szkoły będzie pełniła – Wiktoria Nocoń uczennica klasy III gimnazjum, jej zastępcą został Dawid Solecki z II gimnazjum, a funkcję sekretarza objął Kamil Wolski, również uczeń klasy II gimnazjum. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został p. Dariusz Herman. Miejmy nadzieję, że wybrani uczniowie wywiążą się ze swoich obietnic oraz będą godnie reprezentować uczniów naszej szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

Aleksandra Nocoń – uczennica klasy II gimnazjum