Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków

              13 grudnia 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków pod honorowym patronatem Wójta Gminy Konopiska.

         Konkurs obejmował dwa przedziały wiekowe, tj. dzieci pięcioletnie oraz sześcioletnie. Przedstawicielami naszego przedszkola byli Szymon Dziubczyk – reprezentant grupy pięciolatków, a także Miłosz Kosin – reprezentant grupy sześciolatków. Obydwaj zaśpiewali trudne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej.

            W wyniku konkursu Miłosz Kosin wykonując piosenkę pt. „Rudolph the red nosed reindeer” zajął I miejsce pośród sześciolatków, a Szymon Dziubczyk wykonując utwór pt. „ The dancing Christmas Tree” zajął miejsce III w swoim przedziale wiekowym.

            Zwycięzcom składamy najszczersze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

            Aneta Pełka