Sukcesy naszych uczniów w XXX Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wrażliwość na słowa”

 

         22 marca 2018r. uczniowie naszej szkoły, wybrani w szkolnych eliminacjach, prezentowali swoje umiejętności recytatorskie w XXX Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wrażliwość na słowa”, ubiegając się tym samym o nominacje do etapu powiatowego, który odbędzie się 11 i 12 kwietnia w Częstochowie.

         Recytatorzy występowali w trzech kategoriach wiekowych: I. uczniowie klas I-III SP, II. uczniowie klas IV- VI SP, III. uczniowie klas VII-VIII SP oraz uczniowie oddziałów gimnazjalnych.

     Miło nam poinformować, że komisja w składzie: przewodnicząca – Katarzyna Skolik-Miedziak – aktorka, pedagog, twórca teatru dziecięcego i młodzieżowego „Teatr na poddaszu” w Częstochowie; Dorota Musiał – instruktor ds. teatralnych i literackich w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie oraz Zdzisława Szydłowska – pracownik GCKiR i Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach, dokonując oceny prezentacji, wytypowała do  reprezentowania naszej gminy w etapie powiatowym m.in. uczniów naszej szkoły. Nominacje do udziału w kolejnym etapie konkursu otrzymały:
w kategorii I – Klaudia Binek  i w kategorii III – Wiktoria Nocoń. Ponadto wyróżnienie w kategorii I otrzymała Wiktoria Herman.

         Pamiątkowe dyplomy oraz upominki uczestnikom konkursu wręczyły: Zastępca Wójta – Pani Zofia Kuśmierska i Dyrektor GCKiR – Pani Iwona Lisek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

Sylwia Herman