Trzecie wielkanocne granie

            27 marca już po raz trzeci odbył się wielkanocny Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach pod Honorowym Patronatem Prorektora ds. Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej prof. dr. hab. inż. Arnolda Pabiana , współorganizatorem zawodów był  Uczniowski Klub Sportowy „Hetman”.

II miejsce drużynowo zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie :

Dawid Binek,

Adrian Wróż

Mikołaj Wolański

Indywidualnie zaś wywalczyli :

II miejsce – Dawid Binek – I szachownica,

III miejsce – Adrian wróż – III szachownica.

          Chłopcy przywieźli puchar, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe.  Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek, a organizator – Zespół Szkół Gastronomicznych w Częstochowie, przyjął uczestników iście po królewsku. W przerwach można było spróbować różnorodnych wypieków uczniów tejże szkoły i posilić się artystyczną świąteczną kanapką.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                          Ilona Marczak