Wyjście do wozowni i do Metro

       19 kwietnia 2018 r. grupa Słoneczek i Smerfów  wraz z opiekunami wybrała się do pobliskiej wozowni w Aleksandrii. Na miejscu Pan Strażak w mundurze koszarowym, wyprowadził specjalnie dla nas wóz strażacki, po czym demonstrując jego wyposażenie, opowiadał o pracy straży pożarnej. Tego dnia, dzieci miały okazję dotknąć i potrzymać różne akcesoria używane do walki z ogniem, a także usiąść w wozie strażackim, by poczuć się jak prawdziwi strażacy!

         Po pamiątkowym zdjęciu i pożegnaniu się z Panem Strażakiem, korzystając z zaproszenia Państwa Włodarskich, udaliśmy się na kolorowe szaleństwo na placu zabaw w Pizzerii i Kręgielni „Metro”. Na miejscu urządziliśmy sobie również mały poczęstunek, celem uzupełnienia energii. Na koniec Pani Włodarska pożegnała nas jeszcze słodkim upominkiem.

        Bardzo dziękujemy za cenne edukacyjne spotkanie, które umożliwiło nam OSP Aleksandria. Dziękujemy również właścicielom Pizzerii i Kręgielni „Metro” za udostępnienie obiektu dla dzieci.

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka