POWIATOWY KONKURS  O UNII EUROPEJSKIEJ W HUTKACH

       Każdego roku, w maju  odbywa się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Hutkach, adresowany do gimnazjalistów, Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Od dwóch lat jest on organizowany w nowej formule, która zakłada przygotowanie widokówki prezentującej zabytek lub miejsce znajdujące się w jednym z krajów Unii Europejskiej.

              Z naszej placówki wpłynęły do organizatorów trzy prace konkursowe przygotowane przez:  Maję Łuszczyńską z kl.II  oraz Marysię Sobalę i Krystiana Lupę z  kl.III gimnazjum. Wśród nagrodzonych,   na II miejscu znalazła się kartka pocztowa, której autorką była Marysia Sobala. Gratulujemy kreatywności i talentu!

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                              Karina Bekus