Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Przedszkolu

         22 czerwca o godz. 13.30 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszym Przedszkolu. Na początku Pan dyrektor ZS-P Paweł Bekus podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w codzienne życie  przedszkola,  za mijający, pracowity i pełen wrażeń rok szkolny, po czym zaprosił do obejrzenia części artystycznej uroczystości.

              Dzieci zaprezentowały się w trudnych układach tanecznych oraz pięknych ludowych strojach, które mogliśmy podziwiać dzięki projektowi „Tańczymy i śpiewamy na ludowo”. Następnie grupa „0” przedstawiła krótką, wakacyjną inscenizację, żegnając się w ten sposób zarówno z przedszkolem, jak i ze swoją Panią wychowawczynią Tatianą Nocoń.

           Na koniec przyszedł czas na nagrody, podziękowania i dyplomy. Każdy absolwent przedszkola otrzymał od Pana i Pani dyrektor książkę, pamiątkowy dyplom oraz słodki podarunek. Nasi najmłodsi, z którymi ponownie spotkamy się po wakacjach, również otrzymali pamiątkowe książeczki i upominki.

         Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w nowej, już szkolnej rzeczywistości.

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka