Wakacje dobiegły końca…

         Po dwumiesięcznej przerwie, pełni zapału do nauki wróciliśmy do szkoły. Rok szkolny rozpoczęliśmy od udziału w uroczystej mszy świętej w parafialnym kościele. Następnie uczniowie zgromadzili się w murach naszej szkoły by rozpocząć  nowy rok szkolny.

          Podczas uroczystości w przygotowanym programie artystycznym przez uczniów klas starszych, wspominaliśmy  radosny czas wakacji nie zapomnieliśmy również uczcić pamięć poległych w czasie II wojny światowej. Szczególnie serdeczne słowa uczniowie skierowali do swoich młodszych kolegów i koleżanek, rozpoczynających naukę w klasie pierwszej zapewniając, że zawsze mogą liczyć na ich pomoc. Uroczystość uświetniła obecność zebranych gości, pracowników szkoły i rodziców.

      Pan dyrektor Paweł Bekus  w bardzo uroczysty  sposób, skierował swoje słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, rzetelną i profesjonalnie wykonywaną pracę na ręce pani Ewy Chudzik, która żegnała się z cała społecznością szkolną, odchodząc na zasłużony odpoczynek emerytalny.

        Po akademii wszyscy uczniowie rozeszli się do swoich klas  na krótkie spotkanie z wychowawcami.

GALERIA ZDJĘĆ

Beata Nowak