Jasełka w przedszkolu

        Trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez Przedstawienia Jasełkowego, które wprowadza wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia.  W naszym przedszkolu ta uroczystość pełna magii stała się tradycją.
Nasi najmłodsi przygotowali wspaniały występ, na który przybyło wielu wspaniałych gości. Mali aktorzy w pięknych strojach prezentowali swoje umiejętności, recytując wierszyki, śpiewając kolędy i prezentując układ taneczny. Dzieci wcieliły się w role: Józefa, Maryi, Królów, Pasterzy, Gwiazdeczek, Aniołków, nie zabrakło także narratorów.

           Po przedstawieniu wszyscy zgromadzili się na krótkim poczęstunku, aby wspólnie miło spędzić czas składając sobie świąteczne życzenia. Bożonarodzeniowy nastrój ogarnął nie tylko dzieci, ale także zaproszonych gości.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                                             Monika Fabiszewska