VIDEOKONFERENCJA ETWINNING

            Niecodzienną okazję porozmawiania na żywo z kolegami z zagranicy mieli uczniowie kl. VI, którzy 17.01.2018 w ramach utworzonego wydarzenia na platformie eTwinning podjęli temat  nawyków żywieniowych oraz ulubionych potraw. Uczestnikami videorozmowy byli uczniowie dwóch szkół polskich oraz szkoły z Ukrainy, a językiem rozmowy był język angielski. W trakcie videorozmowy uczniowie, korzystając z narzędzia do zbierania opinii oraz szybkiego głosowania Mentimeter, podawali swoje typy na ulubione potrawy. Największą przewagę uzyskała pizza, lubiana przez wszystkich uczestników videorozmowy. Tego typu wydarzenie na żywo pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności językowych, ale też uczy radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych. Zadanie o tyleż ekscytujące, co stresujące. Ale tylko pokonywanie własnych słabości i barier, w tym językowych, pozwoli nam się rozwijać.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                       Koordynator projektu eTwinning Joanna Lewandowska