II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków

23 maja 2019 r. w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach odbył się już II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków pod honorowym patronatem Wójta Gminy Konopiska.

Jak przed rokiem, konkurs znów obejmował dwa przedziały wiekowe, tj. dzieci pięcioletnie oraz dzieci sześcioletnie. Przedstawicielami naszego Przedszkola byli – Marta Kulej (pięciolatka) i Szymon Dziubczyk (sześciolatek).

Nasi reprezentanci zaprezentowali się w trudnym repertuarze. Marta zaśpiewała piosenkę, pt. „Once I Caught A Fish Alive”, natomiast Szymon zaśpiewał piosenkę p. „Five Little Ducks”. W wyniku konkursu Marta Kulej zajęła I miejsce w swoim przedziale wiekowym, natomiast Szymon Dziubczyk otrzymał Wyróżnienie.

Laureatom składamy najszczersze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka