II GMINNY KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

    W Publicznym Przedszkolu w Konopiskach po raz drugi zorganizowano konkurs plastyczny dla Przedszkolaków ,,Na wiosennej łące” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka . Podobnie jak w ubiegłym roku celem konkursu było rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz rozbudzanie wrażliwości estetycznej i emocjonalnej, a także uwrażliwienie na piękno wiosennej przyrody. Miło nam poinformować, że prace naszych wychowanków zostały wysoko ocenione.

 W kategorii -3,-4 latki

I miejsce zdobyła Klaudia Rejer

III miejsce zdobył Marcel Strach         

W kategorii -5,-6 latki

I miejsce zdobyła Anna Labocha

 Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 
 

                                                                                                   Urszula Cierniak