Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w przedszkolu

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Dzieci z grup „Motylki” oraz „Mądre Sowy” wystąpiły w przedstawieniu pt. „Podróże po Polsce”. Widzów zaskoczyła wspaniała scenografia, przedstawiająca ciuchcię, do której w poszczególnych scenach wsiadały dzieci. Przedszkolaki po raz kolejny udowodniły swój aktorski talent. Profesjonalnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały umiejętności taneczne. Wszyscy zaproszeni goście nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Pan dyrektor wręczył każdemu dziecku pamiątkowy dyplom oraz książkę. Ponadto dla wszystkich Przedszkolaków przygotowane były słodkie upominki a absolwenci  otrzymali od młodszych kolegów pamiątkowe mazaki oraz notes. Po wspaniałych występach na dzieci i ich rodziny czekał pożegnalny poczęstunek. Życzymy wszystkim Przedszkolakom wspaniałych podróży po Polsce w czasie wakacji, którym sprzyjać będzie ciepła letnia pogoda!

GALERIA ZDJĘĆ

Monika Fabiszewska