Uczniowski kulinarny e-book

            Z dumą prezentujemy Państwu samodzielnie wykonany e-book z przepisami i zdjęciami potraw przygotowywanych w ramach projektu „Healthy English”. Projekt realizowany jest w naszej szkole od września 2018 do grudnia 2019, a jest możliwy dzięki Programowi English Teaching, który został stworzony przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida.

            W trakcie trwania projektu uczniowie realizują zadania związane z rozwijaniem kompetencji językowych, korzystają z nowoczesnych technologii czy też poszerzają swą wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, samodzielnie przygotowując zdrowe potrawy czy uczestnicząc w warsztatach kulinarnych. Zwieńczeniem każdej ich działalności jest rezultat w postaci zdjęć, filmów czy właśnie e-book’a. Autorem książeczki z załączonymi zdjęciami i przepisami w języku angielskim jest uczennica kl. VI – Paulina Wolska. Wersja wizualna została wzbogacona ścieżką dźwiękową. Zachęcamy do zapoznania się z pracą Pauliny, a autorce serdecznie gratulujemy efektu.

Link do e-book’a:

https://www.storyjumper.com/book/index/71999535/5d683048843ad?fbclid=IwAR2sBg-6i313iUfWVH22FbzuEtGggjcq0TnKEPkUgoegud6NKhcsCVZIijQ#

                                                                                              Joanna Lewandowska