PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

        23 września odbyła się w przedszkolu ważna uroczystość dla najmłodszych dzieci- pasowanie na przedszkolaka. Przed aktem pasowania przedszkolaki swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w grupach przedszkolnych; obiecały, że będą grzeczne, koleżeńskie oraz pilnie będą uczyły się wierszyków i piosenek.

     Po złożeniu przyrzeczenia  dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  Paweł Bekus   za pomocą magicznego ołówka dokonał pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili każdy Przedszkolak otrzymał medal oraz dyplom. W dalszej części imprezy odbyły się zabawy muzyczno- ruchowe przy piosenkach oraz przedszkolaki w dwóch grupach uczestniczyły w grach i zabawach z elementami kodowania na dywanie.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                       Urszula Cierniak