DESER JAGLANY SNIKERS

            Poznaliśmy już wiele przepisów na smaczne, ale i zdrowe potrawy. Wiele z nich samodzielnie lub z pomocą p. Adama z kuchni czy pań z Koła Gospodyń Wiejskich wykonaliśmy. Wszystkie wraz ze zdjęciami i przepisami w języku angielskim znalazły się w wykonanym przez uczennicę kl. VI Paulinę Wolską e-book’u.

            Dziś doszedł nam kolejny przepis na rozpływający się w ustach, przepyszny deser, którego zaskakującym składnikiem jest kasza jaglana. Oprócz niej do przygotowania deseru wykorzystaliśmy miód, jogurt, rozpuszczoną czekoladę i słone orzeszki lub solony prażony słonecznik.

            Przygotowywanie potraw idzie nam coraz lepiej, robimy to coraz sprawniej i z ogromną radością, ale wartością dodaną są elementy języka angielskiego, które niepostrzeżenie przemycamy.

Wszystkie składniki deseru przetłumaczyliśmy na język angielski i napisaliśmy na tablicy. Dzięki temu mamy szansę dołożyć kolejne strony do naszego anglojęzycznego e-book’a.

GALERIA ZDJĘĆ

 

                                                                                              Joanna Lewandowska