PIKNIK OWOCOWO- WARZYWNY

10 października odbył się w naszym przedszkolu ,,Piknik owocowo-warzywny” z rodzicami. Głównym celem pikniku było stworzenie okazji do nawiązania kontaktu rodziców z placówką i wywołanie radości ze wspólnych zabaw.

Pierwszą atrakcją naszej imprezy były zabawy integracyjne i ruchowe  w sali gimnastycznej, podczas których wszyscy uczestnicy mieli możliwość wypróbować swoich sił w konkurencjach i zmaganiach sportowych. W dalszej części pikniku było malowanie twarzy i wykonywanie pamiątkowych zdjęć w fotobutkach – w gruszce i w truskawce. Nie zabrakło również warsztatów plastycznych, w czasie których rodzice wraz ze swoimi pociechami z dużym zaangażowaniem i kreatywnością wykonali ludziki owocowo-warzywne. Dopełnieniem imprezy był obfity poczęstunek . Było to wspaniałe popołudnie pełne radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy. Wszystkim rodzicom dziękujemy za miłą zabawę i już zapraszamy za rok.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                        Urszula Cierniak