Tydzień głośnego czytania w Przedszkolu

Miło nam poinformować, że w dniach 28- 31 października br. nasze Przedszkole wzięło udział w akcji głośnego czytania. W tych dniach, zaprosiliśmy do przedszkola chętnych Rodziców, jedną Babcię, a także Panią Iwonę Polak z Biblioteki Publicznej w Aleksandrii, aby poczytały naszym najmłodszym w trakcie poobiedniego relaksu. W trakcie Tygodnia Głośnego Czytania, zaprzyjaźniliśmy się z książka nie tylko poprzez słuchanie bajek, czy oglądanie książeczek, ponieważ w jednym dniu, wybraliśmy się również do szkolnej Biblioteki, gdzie Pani Karina Bekus opowiedziała nam, jak przebiega proces wypożyczania i użytkowania książek wspólnoty szkolnej.

Mamy nadzieję, że od tej pory nasi Najmłodsi, będąc przyjaciółmi książki, coraz częściej będą po nią sięgać.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Aneta Pełka