Dzień Babci i Dziadka

30 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkaliśmy się aby z tej okazji wyrazić swoją miłość, wdzięczność  i  wszystkim seniorom złożyć  najserdeczniejsze życzenia.

 W tym wyjątkowym dniu licznie przybyli zaproszeni goście aby podziwiać programy artystyczne swoich wnucząt. Na naszej scenie swoje teatralne umiejętności prezentowały fantastyczne Przedszkolaki oraz wspaniali uczniowie z klas I, II, III oraz V.  Na twarzach seniorów gościł szeroki uśmiech a rozpromienione twarze świadczyły o tym, że uroczystość bardzo się podobała. Pod koniec spotkania babcie i dziadkowie otrzymali niespodzianki i udali się wspólnie z wnukami na słodki poczęstunek.

 Dziękujemy naszym ukochanym Babciom oraz Dziadkom za ten wyjątkowy dzień pełen wzruszeń. Życzymy długich lat życia przepełnionych zdrowiem, pełnych słońca, optymizmu, pomyślności i ludzkiej życzliwości i zapraszamy za rok.

GALERIA ZDJĘĆ

Monika Fabiszewska