Igrzyska Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym

28 marca w Poczesnej rozegrano mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z roczników 2007 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół w kategorii chłopców i 7 w kategorii dziewcząt. Każdy zespół składał się z trzech zawodniczek i zawodników. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców Miłosz Purgal, Cyprian Zeller i Bartosz Dworaczyk oraz Wiktoria Kulig i Amelia Skwara wśród dziewcząt, niestety trzecia zawodniczka rozchorowała się tuż przed  zawodami mimo tego dziewczęta walczyły bardzo ambitnie zajmując ostatecznie 5 miejsce. Warto wspomnieć, iż Amelia była najmłodszą uczestniczką zawodów -rocznik 2011. Chłopcy po bardzo zaciętych pojedynkach wywalczyli 3 miejsce ustępując tylko faworyzowanym gospodarzom i drużynie z Dąbrowy Zielonej.

GALERIA ZDJĘĆ

Wojciech Krauze