Dzień Przedszkolaka

18 września dzieci z Przedszkola w Aleksandrii razem ze swoimi Paniami i Panem dyrektorem świętowały Dzień Przedszkolaka. W tym roku Przedszkolaki nie mogły bawić się wszystkie razem, dlatego każda grupa przygotowała swój program artystyczny w swojej sali. Zarówno w grupie „Żabek” jak  i „Jeżyków” nie zabrakło dobrego humoru.

Na początku dzieci aktywnie słuchały pogadanki na temat obowiązujących w przedszkolu zasad bezpieczeństwa. Bardzo chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i dyskutowały o tym jak należy zachowywać środki ostrożności i przestrzegać higieny w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Ponadto rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki po polsku i angielsku, tańczyły oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych. Wykonały także wspaniałą jesienną pracę plastyczną. Gdy  najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności, Pan Dyrektor uroczyście pasował każdego Przedszkolaka magicznym ołówkiem a Panie wychowawczynie wręczyły swoim wychowankom dyplomy i zakładki do książek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia.

Monika Fabiszewska