Warsztaty bożonarodzeniowe u przedszkolaków

To już tradycja w naszym przedszkolu, że w przedświątecznym czasie dzieci z grupy młodszej i starszej pod czujnym okiem swoich Pań wykonują własnoręczne ozdoby bożonarodzeniowe. Wykorzystują do tego przeróżne materiały: kasze, ryż, wiórki, piórka, masę sodową, rolki, farby i szereg innych. Przedszkolaki pracowały bardzo intensywnie cały tydzień. Wykazały się pomysłowością, kreatywnością tworząc przepiękne: stroiki świąteczne, bombki, choinki, śnieżynki, bałwanki, aniołki itp. Gdy ozdoby były już gotowe wszystkie dzieci zapakowały je jak umiały najpiękniej i zabrały do domu aby pochwalić się domownikom swoim talentem. 

Uczestnictwo w warsztatach było okazją aby poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy wszystkim dużo, dużo zdrowia, radości, aby maleńki Jezus spełnił wszystkie wasze życzenia.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska