Pierwszy Dzień Wiosny!

Pierwszy Dzień Wiosny w naszym przedszkolu rozpoczął się od pogadanki na temat zwiastunów wiosny. W tym roku nie paliliśmy Marzanny ale i bez tego rytuału świetnie się bawiliśmy. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą na temat tej pory roku. Chętnie zabierały głos i opowiadały o tym dlaczego lubią wiosnę i jak spędzają czas wolny kiedy na dworze robi się coraz cieplej. Przedszkolaki zgłębiały wiedzę na temat roślin i zwierząt, które budzą się do życia wiosną. Ponadto rozwiązywały zagadki, quizy, nie zabrakło również gier i tańców przy skocznej muzyce. Na koniec Jeżyki wykonały eksperyment – wspaniałą tęczową pianę o Żabki ułożyły ogromne puzzle o tematyce wiosennej, które pomalowały farbami.

Wiosna w naszym Przedszkolu zawitała na dobre, pozostaje nam tylko cieszyć się jej pięknem.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska