Warsztaty plastyczne w przedszkolu

Tydzień od 22 do 25 marca był dla naszych Przedszkolaków bardzo pracowity. W tym czasie jak co roku zorganizowaliśmy w naszej placówce Warsztaty Wielkanocne. Dzieciaki miały niepowtarzalną okazję do tego aby w sposób twórczy przygotować się do Świąt. Każdego dnia dzieci wykazywały się zdolnościami artystycznymi i manualnymi. Pod czujnym okiem wychowawców z każdym dniem powstawały coraz to piękniejsze ozdoby wielkanocne takie jak: kurki, koszyczki, baranki, zajączki, kartki świąteczne. Nasi najmłodsi wykorzystywali do tego szereg materiałów: kasze, piórka, pomponiki, cekiny itp. Nasze dzieci zasadziły także własną rzeżuchę, którą umieściły w skorupce jajka.  Wszystkie wytwory swojej pracy w piątek zabrały do domu aby ich koszyczki zdobiły stół wielkanocny.

Warsztaty Wielkanocne nasze Przedszkolaki spędziły w miłej, przyjaznej atmosferze. Samodzielne wykonywanie ozdób dało im dużo satysfakcji i radości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska