Integracyjny Dzień Dziecka

1 czerwca w naszej szkole odbył się Integracyjny Dzień Dziecka. Niestety ze względu na obecne obostrzenia w tym roku nie mogliśmy, jak do tej pory, zaprosić gości spoza szkoły. Dlatego też w imprezie w trzech osobnych grupach uczestniczyli tylko uczniowie naszej szkoły i dzieci z przedszkola.

Pogoda dopisała i wszystkie atrakcje przygotowywaliśmy na Orliku. Uczestnicy zmagali się w prostych konkurencjach sportowych były to między innymi rzuty do celu, strzały na bramkę, zmagania siłowe czy unihokej. Za udział każdy uczestnik otrzymywał słodką nagrodę w postaci cukierków.

Po wyczerpującym współzawodnictwie wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek oraz poczęstunek ufundowany przez rodzinną firmę wędliniarską pana Dariusza Moczarskiego „Aleksandria” Sp.k., panią Beatę Cuglewską z Firmy handlowo- Usługowej „Beata” oraz sklep wielobranżowy „Iza” za co serdecznie dziękujemy.

Dzień upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze, w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Twarze uczestników zabawy były roześmiane. Fantastycznie dopisała pogoda oraz humory wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne dzielenie radości. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Galeria zdjęć

Ilona Marczak