„Dzień Czekolady” – uczniowski audiobook

Uczennice klas 4-6 naszej szkoły, angażując się w prace promujące czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży, nagrały, na kanwie fragmentów książki Anny Onichimowskiej „ Dzień Czekolady”, jej wersję audio. Praca nad tym projektem była jedną z aktywności podjętych w celu zachęcenia uczniów do sięgnięcia po lekturę. Przez cały rok szkolny chętni uczniowie, mogli również wziąć udział w ogłoszonej przez bibliotekę szkolną akcji  „Książkowe polecanki” i nagrać recenzję wybranej przez siebie książki.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w te prace i wsparli naszą bibliotekę w realizacji zadań związanych z upowszechnianiem czytelnictwa.     

Karina Bekus    

                                                                                                                              

Dzień Czekolady – audiobook ( ze względu na ochronę praw autorskich, materiał dostępny tylko dla użytkowników domeny szkolnej)

Filmowe recenzje książek – link