Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu

24 czerwca  w nowej hali sportowej odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego. Dzieci sześcioletnie ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wstąpieniem w szkolne progi.  Absolwenci  wystąpili w wesołym repertuarze słowno- muzycznym, słowami wierszy, piosenek i tańcami podziękowali Panu dyrektorowi i gronu pedagogicznemu za wszystkie lata pobytu w przedszkolu. Dzieci z grupy młodszej przedstawiając program artystyczny, również pożegnały swoich starszych kolegów. Po występach cała społeczność przedszkolna otrzymała nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Naszym wspaniałym absolwentom życzymy samych sukcesów w klasie pierwszej, dużo radości i uśmiechu na każdy dzień, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i wspaniałych wakacji!

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak