Pasowanie w Przedszkolu

27 września w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza uroczystość – pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Polski i przedstawienia części artystycznej.  W zabawach muzyczno- ruchowych, recytując i śpiewając dzieci pokazały jak w przedszkolu bawią się, uczą, poznają świat i stają się samodzielne. Po części artystycznej wychowankowie złożyli uroczyste ślubowanie, obiecując być dzielnymi  przedszkolakami. Następnie Pan Dyrektor Paweł Bekus kładąc na ramieniu każdego dziecka czarodziejski ołówek dokonał uroczystego pasowania nadając im miano Przedszkolaka i Starszaka.

Całej społeczności przedszkolnej życzymy nowych przyjaźni, ciekawych doświadczeń i wielu samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak