Wyjazd przedszkolaków do kina

21 marca dzieci z grupy młodszej i starszej pod opieką swoich wychowawców wyjechały do kina Cinema  City w  Galerii  Jurajskiej na bajkę animowaną pt.,,SING2”.

Dzieci zobaczyły na wielkim ekranie perypetie znanych bohaterów chcących wystawić  swoją nową sztukę  na scenie teatru ,,Crystal’’. Czekało na nich wiele wyzwań i przeciwności stojących na drodze do osiągnięcia wymarzonego celu. Główny bohater  tej historii  i jego ekipa egzamin z walki o marzenia zdała śpiewająco.  A dla naszych przedszkolaków była to  lekcja ucząca jak pokonywać napotkane trudności w życiu  oraz pokazująca , że nigdy nie wolno rezygnować z własnych marzeń.  Do tego przepiękna muzyka, taniec  i animacje na najwyższym poziomie wywarły ogromne wrażenie na naszych podopiecznych. Bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do przedszkola na smaczny obiad.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak