Sukcesy uczniów w XXXI edycji konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”

17 marca 2022r. odbyła się w naszej szkole XXXI edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.  Jak co roku, uczniowie naszej szkoły, licznie wzięli udział w tym konkursie i sprawdzili swoje logiczne myślenie i twórcze zastosowanie wiedzy matematycznej.

Miło nam poinformować, że w tegorocznym konkursie sześcioro uczniów świetnie poradziło sobie z nietypowymi zadaniami i otrzymało dyplomy – wyróżnienia oraz nagrody książkowe. Są to: Zofia Ankowska kl. II i Dawid Pauliński kl. II w kategorii „Żaczek”, Jakub Kowalski kl. III a, Kamil Krzak kl. III a, Mateusz Rejer kl. IV w kategorii „Maluch”  oraz Maciej Ślęzak kl. V w kategorii „Beniamin”.

Na uwagę zasługuje wysoki wynik szkolny Michała Soleckiego ucznia kl. VII b, któremu zabrakło dwóch punktów do wyróżnienia w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy wyników wyróżnionym uczniom i wszystkim biorącym udział w tym konkursie. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, już za rok.

Galeria zdjęć

Lidia Bissinger