Zakończenie roku w Przedszkolu

24 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość Zakończenia Roku w Przedszkolu połączona z pożegnaniem 6- latków. Tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć Panią wicewójt Iwonę Lisek.

Na początku Pan dyrektor Paweł Bekus podziękował wszystkim rodzicom, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie przedszkola wręczając im dyplomy. Następnie były podziękowania dla nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Kolejnym i najważniejszym punktem uroczystości był zaprezentowany przez grupę Pracowite Mrówki oraz Biedronki wspaniały program artystyczny. Najstarsze przedszkolaki zachwyciły widzów wyjątkowym talentem wykonując Rocka and rola natomiast maluszki prezentowały umiejętności wokalne. Nie zabrakło wzruszających wierszy i piosenek. Po występach dzieci Pan dyrektor wręczył każdemu przedszkolakowi dyplom wraz z nagrodą. Grupa Biedronek dodatkowo przygotowała upominki dla odchodzących do klasy pierwszej kolegów i koleżanek.

Był to rok pełen ciekawych projektów, innowacji, konkursów, wycieczek i przede wszystkim dobrej zabawy. Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska