Wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

Dnia 22.09.2022r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Aleksandrii odbyły się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku do wyścigu o miejsce w zarządzie szkoły stanęli: Bartosz Kita – kl. 5, Anastazja Sikora – kl. 6, Bartosz Bas – kl. 8B, Martyna Psonka – kl. 8B. Komisja wyborcza w składzie: Bartosz Bas – przewodniczący, Julia Spyra – zastępca przewodniczącej, Amelia Skwara – sekretarz, Aleksander Bazylewicz i Igor Leśniczek, pracowała pod nadzorem “mężów zaufania”: Pana dyrektora – Pawła Bekusa oraz Pana Dariusza Hermana. Po podliczeniu wszystkich głosów ogłoszono końcowe wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą szkoły została uczennica klasy 6 – Anastazja Sikora, natomiast jej zastępcą Bartosz Bas z klasy 8B,  a sekretarzem – Bartosz Kita – uczeń klasy 5. Uczniowie zadecydowali, że funkcja opiekuna SU w tym roku szkolnym przypadła Księdzu Proboszczowi – Jackowi Szczecinie.

Galeria zdjęć

Anastazja Sikora