Wycieczka do fabryki Świętego Mikołaja

13 grudnia uczniowie z klasy IA i IB odwiedzili Fabrykę Świętego Mikołaja ,,Ale fajnie” w Dąbrowie Górniczej,  gdzie uczestniczyli w zajęciach pod tytułem: „Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia”. W czasie  magicznej wizyty, okraszonej świątecznymi dekoracjami i świetlnymi iluminacjami, uczniowie mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Podczas warsztatów piernikowych lukrowali i ozdabiali  pierniczki. Na stanowisku krawieckim tworzyli mikołajkowe skarpety, które ozdabiali cekinami, guzikami i naklejkami. Budowali również komin dla Mikołaja i wykonywali kartki świąteczne. Większość swoich prac zabrali ze sobą na pamiątkę. Najważniejsze było jednak spotkanie ze Świętym  Mikołajem, podczas którego odbył się quiz ,, Co wiesz o św. Mikołaju”. Za wykazaną wiedzę i świetną zabawę wszyscy zostali obdarowani słodkim upominkiem.

Dziękujemy Ci, Święty Mikołaju!!!

Galeria zdjęć

L. Jeziorska i M. Prusaczyk