Jasełka w przedszkolu

W środę 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe i pełne magii jasełka bożonarodzeniowe. Na uroczystości jasełkowej gościliśmy rodziców, dziadków i zaproszonych gości, wśród nich Pana Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka. Wszystkich zebranych  tradycyjnie bardzo serdecznie powitał dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Paweł Bekus.

Przedszkolaki w pięknych kostiumach, występujący na tle świątecznej scenografii, przenieśli zgromadzonych gości do przełomowej chwili narodzin Dzieciątka Jezus w Betlejem. W przedstawieniu tradycyjnie dzieci wcieliły się w role: Maryi i Józefa, pasterzy, królów, aniołków, oraz postaci z bajek. Piękną grę małych aktorów wzbogaciły kolędy i pastorałki oraz taniec aniołków. Występ przedszkolaków wzbudził zachwyt wśród zgromadzonej publiczności i wprowadził wszystkich w przedświąteczny nastrój.

Na zakończenie Pan wójt Jerzy Żurek i  dyrektor Paweł Bekus podziękowali przedszkolakom i nauczycielom za przygotowanie jasełek i złożyli świąteczno – noworoczne życzenia. Rodzinne fotografie, serdeczne rozmowy i wzajemne życzenia oraz  upominki były momentem podsumowującym ten wyjątkowy dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jasełek.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak