Dzień Kobiet w Słonikach

8 marca w  naszym przedszkolu obchodziliśmy „Święto Kobiet”. Dziewczynki tego dnia dumnie nosiły bajkową koronę, w której wyglądały jak prawdziwe księżniczki. Na początku dzieci wysłuchały wiersza pt: „Dzień Kobiet”,  potem była pogadanka w której czynny udział brali chłopcy.  Wspólnie dyskutowaliśmy o tym czym zajmują się Panie i te duże i te małe. Powiedzieliśmy sobie o roli mamy i babci w naszym życiu i o tym jak powinien zachowywać się prawdziwy gentelman. Rozmawialiśmy także o zawodach najczęściej wykonywanych przez płeć żeńską. Nasi mali mężczyźni zabawili się w malarzy a efektem ich pracy był piękny portret swojej ulubionej koleżanki. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał prezent.

Chłopcy z grupy „Słoniki” składają wszystkim Paniom z Aleksandrii najserdeczniejsze życzenia zdrowia i spełnienia marzeń z okazji Dnia Kobiet.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska