Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

23 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście i rodzice przedszkolaków. 

Na początku Pan dyrektor Paweł Bekus złożył podziękowania Rodzicom za całoroczną  aktywną współpracę, zaangażowanie, życzliwość i pomoc  wręczając dyplomy. Były też podziękowania dla grona pedagogicznego oraz pozostałych pracowników przedszkola. Następnie dzieci z grupy starszej zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne śpiewając wesołe piosenki, recytując wiersze i wykonując układy taneczne  a młodsze dzieci śpiewając wakacyjną piosenkę. Emocji w tym dniu było co niemiara, nie zabrakło śmiechu i zadumy nad szybko upływającym czasem oraz łez wzruszenia. Po występach Pan dyrektor wręczył każdemu przedszkolakowi  nagrodę książkową i dyplom. 

Wszystkim wychowankom i ich Rodzicom  życzymy udanych wakacji, a absolwentom  wielu sukcesów , tych małych i dużych, na nowej drodze obowiązków szkolnych.  

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak