Drużynowe biegi przełajowe

Dnia 19 września w Konopiskach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Na starcie – w 6 kategoriach biegowych – stanęło do rywalizacji blisko 300 zawodników. Po emocjonującej, ambitnej i sportowej walce uczniowie Naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki. Gratulacje!

W klasyfikacji indywidualnej:

II m. Maja Spyra (kat. 2011 i młodsi)

II m. Fabian Kregulewski (kat. 2009 – 2010)

V m. Maja Zięba (kat. 2009 i młodsi)

W klasyfikacji drużynowej:

IV m. dziewczęta (kat. 2011 i młodsi)

Reprezentacja szkoły:

dziewczęta: Natalia Mastalerz, Nadia Kotarska, Anastazja Sikora, Patrycja Herman, Zuzanna Wypart, Maja Zięba, Nikola Macherzyńska, Maja Spyra, Natalia Miąskiewicz, Elena Fonfara, Natasza Winek, Marta Kulej, 

chłopcy: Fabian Kregulewski, Aleksander Bazylewicz, Jakub Radke, Szymon Nowakowski, Filip Chęciński, Kamil Krzak.

Galeria zdjęć