Nagroda dla Julii Poleszczuk w konkursie „ List do Taty”

11 października br. naszą szkołę odwiedzili: senator Rzeczypospolitej Polskiej Ryszard Majer, wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek oraz radny Gminy Konopiska Marcin Poleszczuk. Okazją do tego spotkania było wręczenie nagrody w ogłoszonym w kwietniu tego roku przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP konkursie „List do Taty”.  Konkurs był adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem było napisanie pracy w formie listu do ojca na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata”, a jego celem skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z ważną rolą ojca w życiu rodziny oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa. Na rywalizację w tej trudnej dziedzinie, jaką jest sztuka pisania listów, i tym samym udział  w konkursie, z naszej szkoły zdecydowało się dwoje uczniów: Julia Poleszczuk oraz Hubert Ciuk. W etapie okręgowym konkursu, nad którym patronat objęło Biuro Senatorskie Senatora Ryszarda Majera, II miejsce zajęła uczennica klasy 5a- Julia Poleszczuk. W trakcie uroczystego wręczenia nagrody gratulacje spłynęły także na ręce nauczycielki języka polskiego pani Sylwii Herman oraz, obecnego podczas spotkania, Taty Julii. 

Galeria zdjęcia  

Karina Bekus