Jasełka w przedszkolu

21 grudnia dzieci z przedszkola w Aleksandrii wystąpiły w Przedstawieniu Jasełkowym, które poruszyło serca widzów.

Tego dnia hala szkolna wypełniona była po brzegi. Przedszkolaki przedstawiły historię narodzin Jezusa wcielając się w różne role. Śpiewały kolędy, pastorałki oraz prezentowały swój aktorski talent w tańcach i wierszach. Po uroczystości rodzice zostali obdarowani prezentami, które ich pociechy wykonały samodzielnie na warsztatach bożonarodzeniowych. Na koniec Pani mgr Iwona Lisek- zastępca Wójta Gminy Konopiska oraz Pan dyrektor mgr Paweł Bekus pogratulowali małym aktorom wspaniałego występu oraz złożyli przybyłym gościom życzenia świąteczne.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na Jasełka i mile spędzone chwile. Zapraszamy na kolejne pełne wzruszeń występy.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska