Tydzień Uczniowskiej SuperMocy 

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney

W naszej szkole w ramach działalności samorządu szkolnego odbył się tydzień uczniowskiej SuperMocy, podczas którego uczniowie mieli szansę poznać siebie oraz swoje mocne strony. Uczniowie na godzinach wychowawczych, zajęciach integracyjnych, świetlicy szkolnej odkrywali swoje mocne strony, talenty, pasje. Dzięki wiedzy o swoich mocnych stronach możemy określić swoje możliwości i podołać wyzwaniom. Wiedza o mocnych stronach dodaje skrzydeł, podnosi na duchu – powoduje, że wierzymy w siebie i dużo łatwiej pokonujemy własny strach i stres. To one właśnie są źródłem siły i rozwoju,  na nich należy budować swoje poczucie wartości. W efekcie powstały piękne skrzydła naszych SuperMocy. 

Galeria zdjęć

Agnieszka Kotarska, samorząd szkolny