Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym

29 lutego, w Hali Sportowej w Poczesnej, odbyła się kolejna edycja Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym. W Igrzyskach wzięli udział zawodnicy z ośmiu szkół podstawowych, rywalizując osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Podobnie jak w latach ubiegłych w zawodach dobrze zaprezentowali się tenisiści ze Szkoły Podstawowej z Aleksandrii. W kategorii drużynowej dziewcząt uczennice Nadia Kotarska i Natalia Mastalerz, w niepełnym, dwuosobowym składzie, po ambitnej i zaciętej sportowej walce zajęły III miejsce. Szczególne gratulacje należą się Nadii Kotarskiej, która wygrała wszystkie swoje pojedynki i uplasowała się na I miejscu indywidualnie. Chłopcom w tym roku nie udało się stanąć na podium.

Wyniki klasyfikacji drużynowej dziewcząt:

  1. Dąbrowa Zielona
  2. Lelów
  3. Aleksandria

Wyniki klasyfikacji drużynowej chłopców:

  1. Dąbrowa Zielona
  2. Lelów
  3. Przyrów

Galeria zdjęć

Paweł Bekus